RĪGAS PILSĒTAS 2016.G. JUNIORU UN JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ 08.04.-10.04.2016. 1999-1998.dz.g.

    LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA 1  
    CĪŅU GRAFIKS    
RĪGAS PILSĒTAS 2016.G. JUNIORU UN JAUNATNES
MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ
Rīga, 08.04.-10.04.2016.g.
1999-1998.dz.g.
                   
      Svara kategorija_ 49 .kg._            
                   
                   
        1.Ņikita ELKSNIŅŠ          
        Daugavpils"BJSS"        
              Jurijs PETROVS    
                 
        2.Jurijs PETROVS          
        Daugavpils"BJSS"        
                Aleksandrs VOIKА  
                   
      3.Rauļs KONSTANTINOVS          
        Daugavpils"BJSS"        
            Aleksandrs VOIKA    
                 
      4.Aleksandrs VOIKA          
        Rīga "3.BJSS"        
                 
                   
                   
        Svara kategorija_52 kg._          
                   
                   
        1. Glebs ŠIĻINS          
        Daugavpils "BJSS"        
              Aivens BOIKOVS    
                 
      2.Aivens BOIKOVS          
        Rīga "3.BJSS"        
              Aivens BOIKOVS  
                   
      3.Sava MOSKALENKO          
        Rīga "3.BJSS"          
            Sava MOSKALENKO    
                   
      4. Ivans LAVRINOVIČS          
        Daugavpils "BJSS"        
                 
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs AIBA Ventspils      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK)   Daugavpils  

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   2  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_56 kg._          
                   
1.Sergejs HODJUŠINS                  
Rīga "3.BJSS"       Sergejs HODJUŠINS          
2.Deniss NIKOLAJONOKS                
Daugavpils "BJSS"             Sergejs HODJUŠINS    
3.Vladislavs DAVIDAITIS                
Olaine "OSCS"     Vladislavs DAVIDAITIS          
4.Dmitrijs SOKOLOVS                
Rīga "3.BJSS"             Sergejs HODJUŠINS  
5.Vilhelms JAKOBSONS                  
Rīga "Auseklis"     Vilhelms JAKOBSONS          
6.Iļja KORČAGINS                
Olaine "Olimp"           Ruslan SALIEV    
7. Eriks MANTULA                
Jelgava"Junios"       Ruslan SALIEV          
8.Ruslan SALIEV                
Zviedrija                
                   
                   
        Svara kategorija_60 kg._          
                   
1.Tomi KALLIOMAKI                  
Somija     Tomi KALLIOMAKI          
2.Ņikita ATRHIMOVIČS                
Daugavpils "BJSS"           Tomi KALLIOMAKI    
3.Endijs ZIRINS                
Rīga "Auseklis"     Endijs ZIRINS          
4.Vladislavs PUŠKELS                
Daugavpils "BJSS"             Olegs PETROVSKIS  
5.Olegs PETROVSKIS                  
Rīga "3.BJSS"     Olegs PETROVSKIS          
6.Regnārs CĪRULIS                
Rīga "Auseklis"           Olegs PETROVSKIS    
7.Vladislavs FOLEVIČS                
Olaine "Olimp"     Vladislavs FOLEVIČS          
8.Emils PLĪSIS                
Rīga "Auseklis"                

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   3  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_64 kg._          
                   
1.Boriss Ahgels BATAVINS                  
Rīga "3.BJSS"     Boriss Ahgels BATAVINS          
2.Alvis KIRSIS                
Liepāja "KSS"           Boriss Ahgels BATAVINS    
3.Vladilsavs GEREGA                
Olaine "Olimp"     Vladilsavs GEREGA          
4.Guntris FELDMANIS                
Liepāja "KSS"             Edgars KORŽENEVSKIS  
5.Igors VOLČENKO                  
Olaine "Olimp"     Igors VOLČENKO          
6. Iļja SMOLINS                
Rīga "Elvis"             Edgars KORŽENEVSKIS    
7.Niklavs NOLLE                
Liepāja "KSS"     Edgars KORŽENEVSKIS          
8.Edgars KORŽENEVSKIS                
Daugavpils "BJSS"                
                   
                   
        Svara kategorija _69 kg._          
                   
1.Ritvars ŠUĻGA                  
Daugavpils "BJSS"     Ritvars ŠUĻGA          
2.Tonis KRAVČENKO                
Rīga "Golden Glory."           Ritvars ŠUĻGA    
3.Topias VAITINEN                
Somija     Topias VAITINEN          
4.Artūrs RUKMANIS                
Liepāja "BJSS"             Ritvars ŠUĻGA  
5.Tyko TUULIVALA                  
Somija     Kirill VASILJEVS          
6.Kirill VASILJEVS                
Daugavpils "BJSS"           Andrejs NIKOLAJEVS    
7.Kaspars GORSKIS                
Rīga "Auseklis"     Andrejs NIKOLAJEVS          
8.Andrejs NIKOLAJEVS                
Rīga "3.BJSS"                

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   4  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_75 kg._          
                   
                   
      3.Aleksejs ABOLTIŅŠ          
        Rīga 3."BJSS"        
            Aleksejs ABOLTIŅŠ    
                 
      4.Edgars CEPURNIEKS          
        Rīga 3."BJSS"        
              Aleksejs ABOLTIŅŠ  
                   
        5.Ņikita MURATOVS          
        Daugavpils "BJSS"        
              Ņikita MURATOVS    
1.Aleksis RIEKSTIŅŠ                
Rīga "Auseklis"     Kristiāns TIESNIESIS          
2.Kristiāns TIESNIESIS                
Liepāja "KSS"                
                   
                   
        Svara kategorija_81_kg._          
                   
                   
      3.Donatas JEGOROVS          
        Liepāja "KSS"        
            Artūrs BRENCIS    
                 
      4.Artūrs BRENCIS          
        Rīga "3.BJSS"        
              Iļja IVANOVS  
                   
        5.Emils AHADOVS          
        Rīga 3."BJSS"        
            Iļja IVANOVS    
1.Agris BOJARS                
Rīga "Auseklis"     Iļja IVANOVS          
2.Iļja IVANOVS                
Rīga "Golden Glory."                

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   5  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_91 kg._          
                   
                   
      1.Marks BILIKS          
        Jelgava "OCSC"        
            Aleksandrs LIPOVKA    
                 
      2.Aleksandrs LIPOVKA          
        Daugavpils "BJSS"        
              Aleksandrs LIPOVKA  
                   
      3.Dans STEPANOVS          
        Rīga '3.BJSS"        
            Dans STEPANOVS    
                 
      4.Dairis GRUNDBERGS          
        Rīga "Auseklis"        
                 
                   
                   
      Svara kategorija_+91kg_            
                   
                   
                 
                 
            1.Dmitrijs VINOGRADOVS    
              Rīga "3.BJSS"  
                 
                 
              Dmitrijs VINOGRADOVS  
                   
                 
                 
            2.Egils REINIS    
              Rīga "Auseklis"  
                 
                 
                 
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs AIBA Ventspils      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK)   Daugavpils  

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   5  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
            Sievietes      
        Svara kategorija_57 kg._          
                   
                   
                 
                   
            1.Mirella GRONSTAND    
              Somija  
                 
                   
              Jekaterina MARČENKO  
                   
                 
                 
            2.Jekaterina MARČENKO    
              Rīga '3.BJSS"  
                 
                 
                 
                   
                   
      Svara kategorija_64 kg_            
                   
                   
                 
                   
            1.Helena LINDBERG    
              Somija  
                 
                   
              Helena LINDBERG  
                   
                 
                 
            2.Jelizaveta RAKICKA    
              Rīga '3.BJSS"  
                 
                 
                 
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs AIBA Ventspils      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK)   Daugavpils  
back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page