RĪGAS PILSĒTAS 2016.G. JUNIORU UN JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ 08.04.-10.04.2016. 2000-2001.dz.g.

    LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA 1  
    CĪŅU GRAFIKS    
RĪGAS PILSĒTAS 2016.G. JUNIORU UN JAUNATNES
MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ
Rīga, 08.04.-10.04.2016.g.
2000-2001.dz.g.
                   
      Svara kategorija_ 49 .kg._            
                   
1.Nils ŽURAVĻOVS                  
Rīga "3.BJSS"       Nils ŽURAVĻOVS          
2.Renats SAVEĻJEVS                
Daugavpils "BJSS"             Nils ŽURAVĻOVS    
3.Vitalijs KONDRAŠOVS                
Daugavpils "BJSS"       Vitalijs KONDRAŠOVS          
4.Sergejs ČORNJAKS                
Rīga "3.BJSS"               Artūrs IVANOVS  
5.Maksims SELAKOVS                  
Rīga "3.BJSS"     Germans VOROBJOVS          
6.Germans VOROBJOVS                
Jelgava "OCSC"           Artūrs IVANOVS    
7.Artūrs IVANOVS                
Jelgava "OCSC"     Artūrs IVANOVS          
8.Francis ROZENTĀLS                
Rīga "Auseklis"                  
                   
                   
        Svara kategorija_52 kg._          
                   
1.Andris KLEINS                  
Jūrmala "J.Roviča"       Andris KLEINS          
2.Niks AUŠKAPS                
Rīga "Auseklis             Artūrs UŠAKOVS    
3.Artūrs UŠAKOVS                
Olaine "OCSC"     Artūrs UŠAKOVS          
4.Niks ANDRIJUKS                
Rīga "Auseklis             Roberts AUŠMANIS  
5.Roberts AUŠMANIS                
Rīga "3.BJSS'     Roberts AUŠMANIS          
6.Deniss SEĻSKIS                
Daugavpils "BJSS"           Roberts AUŠMANIS    
7.Artjoms ZUJEVS                  
Daugavpils "BJSS"     Artjoms ZUJEVS          
8.Boriss VERBICKIS                
Riga "3.BJSS"                
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs AIBA Ventspils      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK)   Daugavpils  

Sheet 2: 56;60

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   2  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_56 kg._          
                   
1.Aleksandrs ZALMANS                  
Rīga "Pigmahija."       Aleksandrs ZALMANS          
2.Viktors POTAPOVS                
Daugavpils "BJSS"             Ilja ŠMAKOVS    
3.Ilja ŠMAKOVS                
Daugavpils "BJSS"     Ilja ŠMAKOVS          
6.Davis KRIEVIŅŠ                
Rīga "Auseklis"             Ilja ŠMAKOVS  
4.Aleksandrs SMOĻJAKS                  
Jelgava "OCSC'     Aleksandrs SMOĻJAKS          
5. Artjoms SMIRNOVS                
Rīga"Legenda"             Tahirs PUTRAŠEVIČS    
7.Raivis ZVEJA                
Liepāja "KSS"     Tahirs PUTRAŠEVIČS          
8.Tahirs PUTRAŠEVIČS                
Jūrmala                
                   
                   
        Svara kategorija_60 kg._          
                   
                   
      7. Marcis GRUNDULIS          
        Ķekava        
            Marcis GRUNDULIS    
1.Pavels JURKEVIČS                
Olaine "Olimp"       Pavels JURKEVIČS          
2.Maksims KAZAKOVS                
Daugavpils "BJSS"             Marcis GRUNDULIS  
3.Rūdolfs KURZEMNIEKS                  
Rīga "Auseklis"     Rūdolfs KURZEMNIEKS          
4.Iļja MURZAKOVS                
Daugavpils "BJSS"           Iļja ŅIKITINS    
5.Ņikita CERIKOVS                
Daugavpils "BJSS"     Iļja ŅIKITINS          
6.Iļja ŅIKITINS                
Rīga "3.BJSS"                

Sheet 3: 64;69

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   3  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_64 kg._          
                   
1.Romāns GORBAČOVS                  
Rīga "Pigmahija."     Romāns GORBAČOVS          
2.Toms STEPIŅŠ                
Liepāja "KSS"           Antons NOVIKOVS    
3. Germans BUKEIS                
Rīga "Pigmahija."     Antons NOVIKOVS          
4.Antons NOVIKOVS                
Rīga "3.BJSS"             Antons NOVIKOVS  
5.Daniila SKARUPINS                  
Rīga "3.BJSS"     Aleks BAIDAKS          
6.Aleks BAIDAKS                
Daugavpils "BJSS"           Artjoms JUDINS    
7.Artjoms JUDINS                
Jelgava "OCSC"     Artjoms JUDINS          
8.Maksims ZAHAROVS                
Jūrmala "J.Roviča"                
                   
                   
        Svara kategorija _69 kg._          
                   
                   
      7. Julius DAUKŠAS          
        Rīga "3.BJSS"        
            Jevģenijs MORGULIS    
1.Rīčards BARTKEVIČS                
Rīga "Pigmahija."     Jevģenijs MORGULIS          
2. Jevģenijs MORGULIS                
Rīga "3.BJSS"             Edmunds LINDERMANIS  
3. Henrijs KARKLIŅŠ                  
Liepāja "KSS"     Jevgenijs JEVSIKOVS          
4. Jevgenijs JEVSIKOVS                
Daugavpils "BJSS"           Edmunds LINDERMANIS    
5.Enno ŠAKALIS                
Liepāja "KSS"     Edmunds LINDERMANIS          
6.Edmunds LINDERMANIS                
Jelgava "OCSC"                

Sheet 4: 75;81

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   4  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_75 kg._          
                   
                   
      1.Herberts LITVINSKIS          
        Jelgava "OCSC"        
            Aleksandrs KRAVČUKS    
                 
      2.Aleksandrs KRAVČUKS          
        Rīga "Olimp. cerība"        
              Aleksandrs KRAVČUKS  
                   
      3.Normunds BURKEVIČS          
        Rīga "3.BJSS"        
            Normunds BURKEVIČS    
                 
      4.Markus LEJNIEKS          
        Liepāja "KSS"        
                 
                   
                   
        Svara kategorija_81_kg._          
                   
                   
                 
                 
            1.Romāns ATRAHIMOVIČS    
              Daugavpils "BJSS  
                 
                 
              Konstantins KORKUS  
                   
                 
                 
            2.Konstantins KORKUS    
              Rīga "3.BJSS"  
                 
                 
                 

Sheet 5: 91;+91

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   5  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_91 kg._          
                   
                   
                 
                 
            1.Glebs MAKSIMOVS    
              Rīga "3.BJSS"  
                 
                 
              Marks MEŅKOVSKIS  
                   
                 
                 
            2.Marks MEŅKOVSKIS    
              Rīga "3.BJSS"  
                 
                 
                 
                   
                   
      Svara kategorija_+91kg_            
                   
                   
                 
                 
            1.Arnolds ZAICEVS    
              Daugavpils "BJSS"  
                 
                 
              Konstantins PAVLOVS  
                   
                 
                 
            2.Konstantins PAVLOVS    
              Daugavpils "BJSS"  
                 
                 
                 
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs AIBA Ventspils      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK)   Daugavpils  
back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page