LATVIJAS REPUBLIKAS 2016.g. MEISTARSACĪKSTES JUNIORIEM BOKSĀ (U-17)

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
        CĪŅU GRAFIKS        
LATVIJAS REPUBLIKAS 2016.g.
MEISTARSACĪKSTES JUNIORIEM BOKSĀ (U-17)
Olaine, 2016.g. 14.05. - 15.05.
                   
              2001-2000 g.    
        Svara kategorija 46 kg      
                   
                   
        3. Valerijs KOVŠS          
        Jelgava "CSVC"          
              Valerijs KOVŠS    
                   
        4. Vitālijs KONDRAŠOVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Valerijs KOVŠS
                   
        5. Ņils ŽURAVĻOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Ņils ŽURAVĻOVS    
1.Renats SAVEĻJEVS                  
Daugavpils "BJSS"   Renats SAVEĻJEVS          
2. Krišs RODE                  
Rīga "BJC "IK Auseklis"                  
                   
                   
        Svara kategorija 48 kg      
                   
                   
        3. Markus VLASEVIČS          
        Jūrmala "J.Roviča"      
              Valdemars PAUČS    
                   
        4. Valdemars PAUČS          
        Jelgava "Juniors"          
                Artūrs IVANOVS  
                   
        5. Artūrs IVANOVS          
        Jelgava "CSVC"          
              Artūrs IVANOVS    
1. Francis ROZENTĀLS                  
Rīga "BJC "IK Auseklis"       Francis ROZENTĀLS          
2. Maksims SEĻAKOVS                  
Rīga "3.BJSS"                  
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs (AIBA Ventspils)      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)      

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 2      
                   
        Svara kategorija 50 kg      
                   
                   
        1. Niks ANDRIJUKS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Germanis VOROBJOVS    
                   
        2. Germanis VOROBJOVS          
        Jelgava "CSVC"          
              Germanis VOROBJOVS
                   
        3. Denis SEĻSKIS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Roberts AUŠMANIS    
                   
        4. Roberts AUŠMANIS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 52 kg      
                   
                   
        1. Konstantins ĻEBEDEVS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
              Andris KLEINS    
               
    2. Andris KLEINS          
        Jūrmala "J.Roviča"          
                Andris KLEINS  
                   
        3. Glebs SUJAROVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Glebs SUJAROVS    
                   
        4. Dāvis KRIEVIŅŠ          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 3      
                   
        Svara kategorija 54 kg      
                   
                   
        1. Deniss SUŠKO          
        Daugavpils "BJSS"          
              Deniss SUŠKO    
                   
        2. Iļja MURZAKOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
                Boriss VERBICKIS  
                   
        3. Boriss VERBICKIS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Boriss VERBICKIS    
                   
        4. Marks AŠIROVS          
        Daugavpils "BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 57 kg      
                   
                   
        1. Tahirs PUTRASEVIČS          
        Jūrmala "J.Roviča"          
              Tahirs PUTRASEVIČS    
                   
        2. Aleksandrs RABOTJAGA          
        Daugavpils novads          
                Tahirs PUTRASEVIČS  
                   
        3. Iļja ŠMAKOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Iļja ŠMAKOVS    
                   
        4. Arleksandrs SMOĻUKS          
        Jelgava "CSVC"          
                   

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 4      
                   
        Svara kategorija 60 kg      
                   
                   
        1. Maksims RADIONOVS          
        Daugavpils novads          
              Maksims RADIONOVS    
                   
        2. Aleksejs GOLOVČENKO          
        Liepāja "Olymp Sport"          
                Antons NOVIKOVS  
                   
        5. Niks AUŠKĀPS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Antons NOVIKOVS    
                   
        4. Antons NOVIKOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 63 kg      
                   
                   
        5. Mārcis GRUNDULIS          
        Ķekava          
                   
              Mārcis GRUNDULIS    
        4. Viktors POTAPOVS          
        Daugavpils "BJSS"      
                Mārcis GRUNDULIS  
1. Radions ŠEVČENKO                  
Liepāja "Olymp Sport"       Romans GORBAČOVS          
2. Romans GORBAČOVS                  
Rīga "Pigmahija"             Romans GORBAČOVS    
3. Maksims KAZAKOVS                  
Daugavpils "BJSS"       Maksims KAZAKOVS          
4.Rūdolfs KURZEMNIEKS                  
Rīga "BJC "IK Auseklis"                  

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 5      
                   
        Svara kategorija 66 kg      
                   
                   
        3. Daniels VASIĻJEVS          
        Daugavpils novads          
              Enno ŠAKALIS    
                   
        4. Enno ŠAKALIS          
        Liepāja "Olymp Sport"          
                Artemijs JUDINS  
                   
        5. Julius DAUKŠAS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Artemijs JUDINS    
1. Artemijs JUDINS                  
Jelgava "CSVC"       Artemijs JUDINS          
2. Toms STEPIŅŠ                  
Liepāja "KSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija 70 kg      
                   
                   
        5. Aleksandrs TARŽUTKINS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Daniils TENČS    
                   
        6. Daniils TENČS          
        Jelgava "CSVC"          
                Daniils TENČS  
1. Henrijs KALNIŅŠ                  
Liepāja "KSS"       Arturs RAZASČONOKS          
2. Arturs RAZASČONOKS                  
Daugavpils "BJSS"             Romualds GRIBANOVS    
3. Romualds GRIBANOVS                  
Daugavpils novads       Romualds GRIBANOVS          
4. Maksims ZAHAROVS                  
Jūrmala "J.Roviča"                  

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 6      
                   
        Svara kategorija 75 kg      
                   
                   
        1. Aleksandrs KRAVČUKS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Aleksandrs KRAVČUKS    
                   
        2. Česlavs SVIRKA          
        Daugavpils novads          
              Edmunds LIDERMANIS
               
    3. Edmunds LIDERMANIS          
        Jelgava "CSVC"          
              Edmunds LIDERMANIS    
                   
        4. Normunds BURĶEVIČS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 80 kg      
                   
                   
        1. Oļegs POZNAJKOVS          
        Daugavpils novads          
              Oļegs POZNAJKOVS    
                   
        2. Romans ATRAHIMOVIČS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Oļegs POZNAJKOVS
                   
        3. Konstantins PAVLOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Alekss BAIDAKS    
                   
        4. Alekss BAIDAKS          
        Daugavpils "BJSS"      

 

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS 7      
                   
                   
        Svara kategorija +80 kg      
                   
                   
        3. Eriks BALODIS          
        Jelgava "CSVC""          
              Eriks BALODIS    
                   
        4. Jānis BLODONS          
        Rīga "Fighter Elvis"          
                Eriks BALODIS  
               
        5. Valerijs IVANOVS          
        Daugavpils novads          
              Valerijs IVANOVS    
1. Artjoms ŠLISERIS                  
Rīga "BJC "IK Auseklis"       Artjoms ŠLISERIS          
2. Arnolds ZAICEVS                  
Daugavpils "BJSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija kg      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
               
               
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     A.Zaicevs (AIBA Ventspils)      
    Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)      
back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page