LR ČEMPIONĀTS BOKSĀ PIEAUGUŠIEM 21.04-23.04.2017

 

 


49;52

    LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA 1  
    CĪŅU GRAFIKS    
    LATVIJAS ČEMPIONĀTS BOKSĀ    
      Rīga, 2017.g. 21.04. - 23.04.


     
        P I E A U G U Š I E
       
                   
      Svara kategorija_ 49 .kg._

       
                   
                   
                   
                   
              1. Sava MOSKALENKO    
              Rīga "3.BJSS"    
                   
                   
                Raimonds PUTRAŠEVIČŠ  
                5:0  
                   
                   
              2. Raimonds PUTRAŠEVIČŠ    
              Jūrmala "J.Rovica"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija_52 kg._          
                   
                   
        1. Dmitrijs ZAHAROVS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Oskars RANCĀNS    
              5:0  
        2. Oskars RANCĀNS          
        Rīga "BJC IK "Auseklis"          
                Zigurds KRAUKLIS  
              5:0
        3. Deniss SUSKO          
        Daugavpils "BJSS"        
              Zigurds KRAUKLIS    
              RSC  
        4. Zigurds KRAUKLIS          
        Jūrmala "J.Rovica"          
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     Vladislavs Sokolovs NK Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     Iļja Žilinskis NK Rīga
   

56;60

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   2  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_56 kg._
       
                   
1. Dmitrijs GUTMANS                  
Rīga "Sidnejs 2000"       Dmitrijs GUTMANS          
2. Raivis ZVĒJA       WO        
Liepāja "KSS"             Dmitrijs GUTMANS    
3.Antons FRIDRIHS             5:0  
Rīga "3.BJSS"       Arturs UŠAKOVS          
4. Arturs UŠAKOVS       4:1        
Olaine "OCSC"             Dmitrijs GUTMANS  
5. Ralfs AUŠMANIS               RSC  
Rīga "3.BJSS"       Ilgvars KRAUKLIS          
6. Ilgvars KRAUKLIS       5:0        
Jūrmala "J. Roviča"             Ilgvars KRAUKLIS    
7. Andris KLEINS             NC  
Jūrmala "J. Roviča"     Ņikita ANDROSČUKS          
8. Ņikita ANDROSČUKS       WO        
Liepājs "Olymp/KSS"                
                   
                   
        Svara kategorija_60 kg._
       
                   
1. Zigurds MAKSIMOVS                  
Jūrmala "J.Roviča"     Zigurds MAKSIMOVS          
8. Aleksandrs BIRKENBERGS       5:0        
Olaine "OCSC"             Sergejs HODJUŠINS    
3. Sergejs HODJUŠINS             WO  
Rīga "3.BJSS"       Sergejs HODJUŠINS          
4. Ņikita ŽURAVĻOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"               Sergejs HODJUŠINS  
5. Raimonds JĀKOBSONS               5:0  
Rīga "BJC IK "Auseklis"       Raimonds JĀKOBSONS          
6. Igors DUBOVS       5:0        
Olaine "OCSC"             Tahirs PUTRASEVIČS    
7. Tahirs PUTRASEVIČS             RSC  
Jūrmala "J.Roviča"     Tahirs PUTRASEVIČS          
8. Vitalijs DREILINGS       3:2        
Daugavpils "BJSS"                  

64;69

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   3  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_64 kg._
       
                   
1. Vladislavs DAVIDAITIS                  
Olaine "OCSC"       Vladislavs DAVIDAITIS          
2. Sergejs MARČENKO       4:1        
Rīga "3.BJSS"             Ritvars TOMASS    
3. Ritvars TOMASS             WO  
Liepāja "Olymp/KSS"     Ritvars TOMASS          
4. Emīls PLĪSIS       5:0        
Rīga "BJC IK "Auseklis"               Boriss-Angels BATAVINS  
5. Maksims TULUBJEVS               5:0  
Rīga "3.BJSS       Feliks PUTRAŠEVIČŠ          
4. Feliks PUTRAŠEVIČŠ       WO        
Rīga "Budo"             Boriss-Angels BATAVINS    
7. Mihails LERMONTOVS             5:0  
Rīga 3.BJSS       Boriss-Angels BATAVINS          
8. Boriss-Angels BATAVINS       5:0        
Rīga "3.BJSS"                
                   
        Svara kategorija _69 kg._          
                   
1. Oskars GROSMANIS                  
Saldus" Saldus b/k"       Oskars GROSMANIS          
2. Toms OZOLS       3:2        
Priekuļi"Priekuļi" b/k"             Oļegs PETROVSKIS    
3. Oļegs PETROVSKIS             5:0  
Rīga "3.BJSS"       Oļegs PETROVSKIS          
4. Martins ŠTERNS       WO        
Liepāja "KSS"               Edgars KORŽEŅEVSKIS  
5. Iļja ŠOVDRA               WO  
Olaine "OCSC"       Roberts ČERNOVS          
6. Roberts ČERNOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"             Edgars KORŽEŅEVSKIS    
7. Aleksejs ŅIKITENKO             5:0  
Olaine "OCSC"       Edgars KORŽEŅEVSKIS          
8. Edgars KORŽEŅEVSKIS       WO        
Daugavpils "BJSS"                  

75;81

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   4  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_75 kg._
       
                   
1. Andrejs NIKOLAJEVS                  
Rīga "3.BJSS"       Andrejs NIKOLAJEVS          
2. Vadims KONSTANTINOVS       WO        
Olaine "OSCS"             Andrejs NIKOLAJEVS    
3. Viesturs OKMANIS             5:0  
Jelgava "Juniors"     Viesturs OKMANIS          
4. Arturs IĻJINS       3:2        
Olaine "OSCS"               Genadijs MERKULOVS  
5. Endijs ZIRINS               4:1  
Rīga "BJC IK "Auseklis"       Maksims OGURCOVS          
6. Maksims OGURCOVS       WO        
Daugavpils "BJSS"             Genadijs MERKULOVS    
7. Donats JEGOROVS             5:0  
Liepāja "Olymp"     Genadijs MERKULOVS          
8. Genadijs MERKULOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija_81_kg._
       
                   
1. Jegorgs Geogs ARTJOMOVS                  
Olaine "OCSC"       Ritvars ŠUĻGA          
2. Ritvars ŠUĻGA       WO        
Daugavpils "BJSS"             Deniss SAVDONS    
3. Artūrs SMAJS             WO  
Rīga "3.BJSS"       Deniss SAVDONS          
4. Deniss SAVDONS       RSC        
Jūrmala "Jūrmalas b/k"               Deniss SAVDONS  
5. Roberts JANKALNS               5:0  
Bauska "Bauskas b/k"       Eduards VOLKOVS          
6. Eduards VOLKOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"           Eduards VOLKOVS    
7. Ņikita LIFANOVS             WO  
Rīga "3.BJSS"       Edgars MARĶEVIČŠ          
8. Edgars MARĶEVIČŠ       3:2        
Olaine "OCSC"                  

B-69;75

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   4  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_69 kg._
       
                   
1. Eduards GRAZNOVS                  
Rīga "3.BJSS"       Eduards GRAZNOVS          
2. Ervins MALIŠEVS       5:0        
Bauska "Bauskas b/k"             Eduards GRAZNOVS    
3. Ņikita MURATOVS             5:0  
Daugavpils "BJSS"       Ņikita MURATOVS          
4. Alvis ĶIRSIS       WO        
Liepāja "KSS"               Eduards GRAZNOVS  
5. Modris OKMANIS             5:0
Jelgava "Juniors"       Modris OKMANIS          
6. Artūrs RUKMANIS       WO        
Liepāja "KSS"           Mihails PAVLOVS    
7. Maksims DEMBOVSKIS             4:1  
Daugavpils "BJSS"       Mihails PAVLOVS          
8. Mihails PAVLOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija_75 kg._
       
                   
                   
        7. Deniss PARAMONOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Deniss PARAMONOVS    
1. Deniss GRIGOROVIČŠ             RSC  
Rīga "3.BJSS"       Deniss GRIGOROVIČŠ          
2. Daniels STURKOVIČS       4:1        
Daugavpils "BJSS"               Deniss PARAMONOVS  
3. Kirills VASIĻJEVS             5:0
Daugavpils "BJSS"       Kirills VASIĻJEVS          
4. Sandijs SOKOLOVSKIS       RSC        
Liepāja "KSS"             Ņikita GAMUĻČIKS    
5. Ņikita GAMUĻČIKS             5:0  
Daugavpils "BJSS"       Ņikita GAMUĻČIKS          
6. Henrijs KALNIŅŠ       5:0        
Liepāja "KSS"                  

91;+91

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   5  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_91 kg._
       
                   
                   
        7. Pavels MASLOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Vladislavs LEVŠA    
1.Pavels FEDOTOVS             RSC  
Daugavpils "BJSS"       Vladislavs LEVŠA          
2. Vladislavs LEVŠA       5:0        
Rīga 3.BJSS               Vladislavs LEVŠA  
3. Gunars PEĻNIKS               RSC  
Rīga "Latvijas cimdi"       Gunars PEĻNIKS          
4. Dmitrijs FEDOTOVS       4:1        
Daugavpils "BJSS"             Gunars PEĻNIKS    
5. Dmitrijs SKADORVA             5:0  
Rīga 3.BJSS       Dmitrijs SKADORVA          
6. Aleksandrs ŠUTOVS       5:0        
Daugavpils "BJSS"                  
                   
      Svara kategorija_+91kg_
         
                   
                   
        5. Evanders SERVUTS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Evanders SERVUTS    
              WO  
        6.Ņikita IVANOVS          
        Daugavpils "BJSS"          
                Evanders SERVUTS  
1. Vladislavs VISOCKIS               AB  
Daugavpils "BJSS"       Sandis LAPACINSKIS          
2. Sandis LAPACINSKIS       3:2        
Rīga "BJC IK "Auseklis"             Sandis LAPACINSKIS    
3.Valerjans JEREMEJEVS             5:0  
Daugavpils "BJSS"       Valerjans JEREMEJEVS          
4. Edgars HEIBERGS       WO        
Ventspils "O.C"                  
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     Vladislavs Sokolovs NK Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     Iļja Žilinskis NK Rīga
   

siev

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   7  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
            Sievietes      
        Svara kategorija_57 kg._
       
                   
                   
      1. Diana MITRJAKINA          
        Rīga '3.BJSS"        
            Amanda MILLERE    
              5:0  
      2. Amanda MILLERE          
        Rīga"Kikboksa un boksa skola"          
              Jekaterina MARČENKO  
              4:1
      3. Jekaterina MARČENKO          
        Rīga '3.BJSS"        
            Jekaterina MARČENKO    
              5:0  
      4. Kristina MATIĻEVIČA          
        Daugavpils "BJSS"          
                 
                   
                   
      Svara kategorija_ kg_
         
                   
                   
                 
                   
                 
                 
                 
                   
                 
               
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
    Galvenais tiesnesis     Vladislavs Sokolovs NK Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     Iļja Žilinskis NK Rīga
   

 

back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page