LR MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ JAUNIEŠIEM (U-19) 26.05.-28.05.2017

 


49;52

    LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA 1  
    CĪŅU GRAFIKS    
LATVIJAS REPUBLIKAS 2017.g.
MEISTARSACĪKSTES JAUNIEŠIEM BOKSĀ (U-19)
Rīga, 26.05.-28.05.2017.g.
2000-1999.dz.g.
                   
      Svara kategorija_ 49 .kg._


     
                   
                   
                   
                 
              1.Nils ŽURAVĻOVS    
              Rīga 3.BJSS
                   
                 
              Nils ŽURAVĻOVS
                5:0  
                 
                 
            2. Normunds VINGRIS    
              Daugavpils "BJSS"  
                 
                 
                 
                   
                   
        Svara kategorija_52 kg._

     
                   
                   
                   
                 
              1. Ņikita BODROVS    
              Rīga "3.BJSS"    
                 
                   
              Ņikita BODROVS  
                5:0  
                   
                 
              2. Lauris MARHIĻEVIČŠ    
              Rīga "3.BJSS"  
                 
                   
                 
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     V.Sokolovs (NK) Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     I.Žilinskis (NK) Rīga
   

56;60

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   2  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_56 kg._

     
                   
1. Roberts AUŠMANIS                  
Rīga "3.BJSS"       Roberts AUŠMANIS          
2. Dmitrijs SOKOLOVS       5:0        
Rīga "3.BJSS"             Andris KLEINS    
3. Andris KLEINS             4:1  
Jūrmala "J.Rovica"       Andris KLEINS          
4. Pavels IVANOVS       4:1        
Rīga "3.BJSS"             Andris KLEINS  
5. Arturs UŠAKOVS               WO  
Olaine "OCSC"       Arturs UŠAKOVS          
6. Konstantins ĻEBEDEVS       RSC        
Rīga "Latv.cimdi"             Eriks MANTULA    
7. Aleksandrs ZALMANS             RSC  
Rīga "3.BJSS"     Eriks MANTULA          
8. Eriks MANTULA       5:0        
Jelgava "Juniors"                  
                   
                   
        Svara kategorija_60 kg._

     
                   
1. Raivis ZVEJA                  
Liepāja "KSS"     Boriss VERBICKIS          
2. Boriss VERBICKIS       5:0        
Rīga "3.BJSS"           Sergejs HODJUŠINS    
3. Sergejs HODJUŠINS             5:0  
Rīga "3.BJSS"     Sergejs HODJUŠINS          
4. Jurijs BOIKOVS       RSC        
Liepāja "KSS"             Sergejs HODJUŠINS  
5. Tahirs PUTRAŠEVIČŠ             5:0
Jūrmala "J.Rovica"       Tahirs PUTRAŠEVIČŠ          
6. Francis ROZENTĀLS       5:0        
Rīga "Auseklis"           Tahirs PUTRAŠEVIČŠ    
7. Martinš KALNIŅŠ             WO  
Jelgava "Juniors"       Aleksejs SEMJONOVS          
8. Aleksejs SEMJONOVS       WO        
Daugavpils "BJSS"                

64;69

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   3  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_64 kg._

     
                   
1. Mārcis GRUNDULIS                  
Ķekava «Lāčplēša Cīņu Leģions»       Mārcis GRUNDULIS          
2. Dmitrijs BULOHS       5:0        
Olaine "Olimp"           Mārcis GRUNDULIS    
3. Viktors KOGAJS             RSC  
Jelgava "CSVC"     Viktors KOGAJS          
4.Niko Henrijs ANTONOVS       WO        
Rīga "Auseklis"             Mārcis GRUNDULIS  
5. Zigmunds MAKSIMOVS               WO  
Jūrmala "J.Rovica"     Zigmunds MAKSIMOVS          
6. Antons NOVIKOVS       5:0        
Rīga "3.BJSS"             Ņikita ČERKOVSKIS    
7. Emils PLĪSIS             5:0  
Rīga "Auseklis"     Ņikita ČERKOVSKIS          
8. Ņikita ČERKOVSKIS       4:1        
Olaine "Olimp"                
                   
                   
        Svara kategorija _69 kg._

     
                   
                   
        3. Aleksandrs KRAVČUKS          
        Rīga "3.BJSS"        
              Aleksandrs KRAVČUKS    
              RSC  
        4. Arturs RUKMANIS          
        Liepāja "KSS"        
                Aleksandrs KRAVČUKS  
                WO  
        5. Pavels JURKEVIČS          
        Olaine "Olimp"        
            Daniils TENČŠ    
1. Henrijs KALNIŅŠ             5:0  
Liepāja "KSS"     Daniils TENČŠ          
2. Daniils TENČŠ       3:2        
Jelgava "CSVC"                  

75;81

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   4  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_75 kg._

     
                   
                   
        5. Aleksejs ABOLTIŅŠ          
        Rīga 3."BJSS"        
            Edgars KORŽENEVSKIS    
              4:1  
        6. Edgars KORŽENEVSKIS          
        Daugavpils "BJSS"        
                Edgars KORŽENEVSKIS  
1. Valentins KOTOSOVS             5:0
Jelgava "CSVC"     Valentins KOTOSOVS          
2. Maksims ZAHAROVS       RSC        
Jūrmala "J.Rovica"           Andrejs NIKOLAJEVS    
3. Andrejs NIKOLAJEVS             RSC  
Rīga "3.BJSS"     Andrejs NIKOLAJEVS          
4. Iļja SMOĻINS       5:0        
Rīga 3."BJSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija_81_kg._

     
                   
                   
        3. Kirills VASILJEVS          
        Daugavpils "BJSS"        
            Kirills VASILJEVS    
              WO  
      4. Rīčards BARTĶEVIČS          
        Rīga "3.BJSS"        
              Edmunds LIDERMANIS  
                RSC  
        5. Edmunds LIDERMANIS          
        Jelgava "CSVC"        
            Edmunds LIDERMANIS    
1. Iļja MURZAKOVS             WO  
Daugavpils "BJSS"       Iļja MURZAKOVS          
2. Markuss ĢĒRMANIS       5:0        
Rīga "Auseklis"                

91;+91

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA   5  
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija_91 kg._
       
                   
                   
      3. Iļja IVANOVS          
        Rīga '3.BJSS"        
            Iļja IVANOVS    
              RSC  
      4. Alekss BAIDAKS          
        Daugavpils "BJSS"        
              Iļja IVANOVS  
                RSC  
        5. Viktors POTAPOVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Rūdolfs KURZEMNIEKS    
1. Regnārs CĪRULIS             4:1  
Rīga "Auseklis"     Rūdolfs KURZEMNIEKS          
2. Rūdolfs KURZEMNIEKS       4:1        
Rīga "Auseklis"                
                   
                   
      Svara kategorija_+91kg_


     
                   
                   
      1. Dinārs DREIMANIS          
        Liepāja "KSS"        
            Eriks BALODIS    
              5:0  
      2. Eriks BALODIS          
        Jelgava "CSVC"          
              Milāns VOLKOVS  
                RSC  
      3. Milāns VOLKOVS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
            Milāns VOLKOVS    
              5:0  
      4.Konstantins PAVLOVS          
        Daugavpils "BJSS"        
                 
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     V.Sokolovs (NK) Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     I.Žilinskis (NK) Rīga
   

 

back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page