LR MEISTARSACĪKSTES BOKSĀ JUNIORIEM (U-17) 26.05.-28.05.2017

 


46;48

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
        CĪŅU GRAFIKS        
LATVIJAS REPUBLIKAS 2017.g.
MEISTARSACĪKSTES JUNIORIEM BOKSĀ (U-17)
Rīga, 2017.g. 26.05. - 28.05.
2001-2002.dz.g.
                   
        Svara kategorija 46 kg      
                   
                   
        7. Ņikita ELKSNIŅŠ          
        Daugavpils "BJSS"          
              Maksims VOLČENKO    
1. Maksims VOLČENKO             5:0  
Olaine "Olimp"       Maksims VOLČENKO          
2. Ivo KLEINS       3:2        
Rīga             Maksims VOLČENKO
3. Jevgenijs MANDRIKA             5:0
Olaine "Olimp"       Jevgenijs MANDRIKA          
4. Rūdolfs VITKA       WO        
Jūrmala "J.Roviča"         Kristians BORISOVS    
5. Rauļs KONSTANTINOVS             5:0  
Daugavpils "BJSS"   Kristians BORISOVS          
6. Kristians BORISOVS       3:2        
Rīga "3.BJSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija 48 kg      
                   
                   
        5. Daniels KLAIPERIS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Daniels KLAIPERIS    
              5:0  
    6. Elvis SAVICKIS          
        Daugavpils "BJSS"      
            Daniels KLAIPERIS  
1. Andrejs GRJADKINS             5:0
Rīga "3.BJSS"       Andris MIHAILOVS          
2. Andris MIHAILOVS       5:0        
Daugavpils "BJSS"         Ruslans MAZURENKO    
3.Renats SAVEĻJEVS             WO  
Daugavpils "BJSS"   Ruslans MAZURENKO          
4. Ruslans MAZURENKO       5:0        
Liepāja "Olymp"                  
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     V.Sokolovs (NK) Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     I.Žilinskis (NK) Rīga
   

50;52

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 50 kg      
                   
                   
        1. Vitālijs KONDRAŠOVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Ņikita PTIČKINS    
              5:0  
        2. Ņikita PTIČKINS          
        Jelgava "CSVC"          
              Boriss LEBEDEVS
              5:0
        3. Daniels ŠUTENKO          
        Liepāja "Olymp"          
              Boriss LEBEDEVS    
              5:0  
        4. Boriss LEBEDEVS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 52 kg      
                   
                   
        3. Deniss SUŠKO          
        Daugavpils "BJSS"          
              Vladislavs JAKOVLEVS    
              4:1  
        4. Vladislavs JAKOVLEVS          
        Olaine "Olimp"          
                Vladislavs JAKOVLEVS  
              5:0
        5. Glebs ŠILINS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Ruslans MIĻUNS    
1. Artjoms ZUJEVS             5:0  
Daugavpils "BJSS"   Ruslans MIĻUNS          
2. Ruslans MIĻUNS       5:0        
Jelgava "CSVC"                  

54;57

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 54 kg      
                   
                   
        1. Glebs SUJAROVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Vjačeslavs PUNDURS    
              5:0  
        2. Vjačeslavs PUNDURS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
                Artūrs IVANOVS  
                RSC  
        3. Jurijs PETROVS          
        Daugavpils "BJSS"      
              Artūrs IVANOVS    
              RSC  
        4. Artūrs IVANOVS          
        Jelgava "CSVC"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 57 kg      
                   
                   
        7. Artūrs TARNOPOĻSKIS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Daniels HAZZURI    
1. Daniels HAZZURI             5:0  
Rīga "3.BJSS"       Daniels HAZZURI          
2. Kirils SIMANAUSKAS       WO        
Olaine "Olimp"               Ivīs JASS  
3. Ivīs JASS             5:0
Jelgava "CSVC"       Ivīs JASS          
4. Ņikita MOLODECKIS       5:0        
Liepāja "Olymp"             Ivīs JASS    
5. Germanis VOROBJOVS             4:1  
Jelgava "CSVC"       Germanis VOROBJOVS          
6. Demjans VASIĻJEVS       RSC        
Rīga "Latv.cimdi"                  

60;63

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 60 kg      
                   
                   
        3. Ņikita GORBUNOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Ņikita GORBUNOVS    
              RSC  
        4. Jegors MAMAŠEVS          
        Liepāja "Olymp Sport"          
                Ņikita GORBUNOVS  
                RSC  
        5. Ņikita MOISEJEVS          
        Liepāja "Olymp"          
              Marks AŠIROVS    
1. Marks AŠIROVS             5:0  
Daugavpils "BJSS"       Marks AŠIROVS          
2. Aivars ROZENBERGS       5:0        
Liepāja "KSS"                  
                   
                   
        Svara kategorija 63 kg      
                   
                   
        5. Ilja ŠMAKOVS          
        Daugavpils "BJSS          
              Ilja ŠMAKOVS    
              WO  
        6. Iļja ŅIKITINS          
        Rīga "3.BJSS"          
                Davids VARDIAŠVILI  
1. Davids VARDIAŠVILI             5:0
Olaine "Olimp"       Davids VARDIAŠVILI          
2. Davils ELVARIS       4:1        
Liepāja "Olymp Sport"             Davids VARDIAŠVILI    
3. Daniels TULINSKIS             WO  
Rīga "BJC "IK Auseklis"       Pauls KALNITIS          
4. Pauls KALNITIS       3:2        
Liepāja "KSS"                  

66;70

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 66 kg      
                   
                   
        1. Deniss SIVODIDOVS          
        Liepāja "Olymp Sport"          
              Eduārds ANSĀNS    
              5:0  
        2. Eduārds ANSĀNS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
                Danila GORBUNOVS  
                RSC  
        3. Ņikolajs DJAGTEREVS          
        Liepāja "Olymp Sport"          
              Danila GORBUNOVS    
              5:0  
        4. Danila GORBUNOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 70 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Artemijs JUDINS    
              Jelgava "CSVC"    
                   
                   
                Artemijs JUDINS  
                WO  
        1. Romāns GORBAČOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Romāns GORBAČOVS    
              RSC  
        2. Danila ČIĻINGARJANS          
        Liepāja "Olymp Sport"          

75;80

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 75 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Žans SIZOVS    
              Olaine "Olimp"    
                   
                   
                Žans SIZOVS  
                   
               
                   
              2. Valentins TIHOMIROVS    
              Daugavpils "BJSS"
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 80 kg      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
               
              1. Arturs RAZASČONOKS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   
                   
                   
               

+80

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija +80 kg      
                   
                   
        1. Edgars ŠNORE          
        Rīga "3.BJSS"          
              Artjoms ŠLISERIS    
              5:0  
        2. Artjoms ŠLISERIS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
                Maksims SEĻAKOVS  
              5:0
        3. Maksims SEĻAKOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Maksims SEĻAKOVS    
              5:0  
        4. Arnolds ZAICEVS          
        Daugavpils "BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija kg      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
               
               
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
    Galvenais tiesnesis     V.Sokolovs (NK) Daugavpils
   
    Galvenais sekretārs     I.Žilinskis (NK) Rīga
   

 

back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page