LR ČEMPIONĀTS BOKSĀ SKOLĒNIEM (U-17) 07.10.-08.10.2017

32;34

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
        CĪŅU GRAFIKS        
LATVIJAS REPUBLIKAS 2017.g. SKOLĒNIEM BOKSĀ
Rīga, 2017.g. 07.10. - 08.10.
                   
              2006-2005. dz.g.
 
        Svara kategorija 32 kg      
                   
                   
        1. Edvins PAPINO          
        Daugavpils "BJSS"          
              Edvins PAPINO    
                   
        2. Glebs RAGOZINS          
        Rīga "3.BJSS"          
                Nords DRUKS-JAUZEMIS  
                   
        3. Ņikita JERUMANS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Nords DRUKS-JAUZEMIS    
                   
        4. Nords DRUKS-JAUZEMIS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 34 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Jegors ČUPROVS    
              Jūrmala "J.Roviča"    
                   
                   
                Jegors ČUPROVS  
                   
                   
                   
              2. Artemijs KRASOVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   
                   
      Galvenais tiesnesis     I.Žiļinskis (NK Rīga)
   
      Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)
   

36.38,5

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 36 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Rolands DIRMANTS    
              Bauska "Bauskas b/k"    
                   
                   
                Deniss SIDOROVS  
                   
        1. Deniss SIDOROVS          
        Jelgava "CSVC"          
              Deniss SIDOROVS    
                   
        2. Deniss DAVIDOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 38,5 kg      
                   
                   
        1. Tomas OBOĻEVIČS          
        Bauska "Bauskas b/k"          
              Tomas OBOĻEVIČS    
                   
        2. Arsenijs BUMANIS          
        Jelgava "CSVC"          
                Artūrs VAIŠLA  
                   
        3. Antons FJODOROVS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Artūrs VAIŠLA    
                   
        4. Artūrs VAIŠLA          
        Jelgava "CSVC"          

41,5;43

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 41,5 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Ņikolajs ZAMJATINS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                Ņikolajs ZAMJATINS  
                   
                   
                   
              2. Deniss SULOJEVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 43 kg      
                   
                   
        1. Ņikita GOLENKIVS          
        Jūrmala "J.Roviča"          
              Kristers BAUMERTS    
               
        2. Kristers BAUMERTS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Andrejs PLJUHINS
                   
        3. Alans MAZUROVS          
        Jēkabpils "VDS-K"          
              Andrejs PLJUHINS    
                   
    4. Andrejs PLJUHINS          
        Rīga "3.BJSS"          

44,5;46

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 44,5 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Pēteris MELBĀRDIS    
              Alsunga "Pērkons"    
                   
                   
                Pēteris MELBĀRDIS  
                   
                   
                   
              2. Kirills PAPINO    
              Daugavpils "BJSS"
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 46 kg      
                   
                   
        1. Daniels ĶIRSIS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Ivans TOMAŠEVIČS    
                   
        2. Ivans TOMAŠEVIČS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
              Renats ŠAROVS
                   
        3. Pēteris BALEVIČS          
        Alsunga "Pērkons"          
              Renats ŠAROVS    
                   
        4. Renats ŠAROVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   

48;50

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 48 kg      
                   
                   
                   
               
              1. Ņikita ELKSNITIS    
              Daugavpils "BJSS"    
               
                   
                Bernards ŠIKS  
                   
                   
                   
          2. Bernards ŠIKS    
              Rīga "Latv.cimdi"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 50 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Daniils VOCIŠS    
              Jelgava "CSVC"    
                   
                   
                Daniils VOCIŠS  
                   
                   
                   
              2. Ralfs PILAINIS    
              Rīga "3.BJSS"    
                   
                   

54;56

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 54 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Ivans SOSNICKIS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                Ernests RUDUŠĀNS  
                   
                   
                   
          2. Ernests RUDUŠĀNS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 56 kg      
                   
                   
                   
                   
                   
              1. Markuss PLOCIŅŠ    
              Daugavpils "BJSS"
                   
                Kirills BALAKSINS  
                   
                   
               
              2. Kirills BALAKSINS    
              Rīga "Fair Fighting"    
                   
                   

59;62

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 59 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Artūrs SOKOLOVSKIS    
              Alsunga "Pērkons"    
                   
                   
                Artūrs SOKOLOVSKIS  
                   
                   
           
          2. Bogdans KORŽS    
              Daugavpils "BJSS"
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 62 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Aleksandrs BUMASIS    
              Jelgava "CSVC"    
                   
               
                Aleksandrs BUMASIS  
                   
                   
                   
              2. Aleksejs GRIBŠOVS    
              Daugavpils "BJSS"
                   
                   

72

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
        Svara kategorija 72 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Vaļerijs DARASČONOKS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                Vaļerijs DARASČONOKS  
               
                   
                   
              2. Stanislavs GIRSA    
              Olaine "Olimp"    
                   
                   
               
                   
                   
        Svara kategorija kg      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
               
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
      Galvenais tiesnesis     I.Žiļinskis (NK Rīga)
   
      Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)
   

36;38,5

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
        CĪŅU GRAFIKS        
LATVIJAS REPUBLIKAS 2017.g. SKOLĒNIEM BOKSĀ
Rīga, 2017.g. 07.10. - 08.10.
                   
              2004-2003 dz.g.    
        Svara kategorija 36 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Daniels LAVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                Rauļs KONSTANTINOVS  
                   
                   
                   
              2. Rauļs KONSTANTINOVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 38,5 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Ņikita ELKSNIŅŠ    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                Ņikita ELKSNIŅŠ  
                   
        1. Vladislavs MINENKOVS          
        Rīga "Legenda"          
              Vladislavs MINENKOVS    
                   
        2. Maksims BUŽINSKIS          
        Jēkabpils "VDS-K"          
                   
                   
      Galvenais tiesnesis     I.Žiļinskis (NK Rīga)
   
      Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)
   

40;41,5

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 40 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Janeks GOLUBECKIS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                Janeks GOLUBECKIS  
                   
                   
                   
              2. Daniels ORLOVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 41,5 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Ralfs KALNIŅŠ    
              Jūrmala "J.Roviča"    
                   
                   
                Ralfs KALNIŅŠ  
                   
                   
                   
              2. Mihails SVAREVSKIS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   

43

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 43 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Daniels NALIVAIKO    
              Rīga "3.BJSS"    
                   
                   
                Kristians BORISOVS  
                   
        1. Vladislavs BAIDALOVS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Kristians BORISOVS    
                   
        2. Kristians BORISOVS          
    Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija kg      
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

46;48A

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 46 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Artjoms ZUJEVS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                Jevgenijs MANDRIKA  
                   
                   
                   
              2. Jevgenijs MANDRIKA    
              Olaine "Olimp"    
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 48 kg A    
                   
                   
                   
               
          3. Maksims VOLČENKO    
              Olaine "Olimp"    
                   
                   
                Maksims VOLČENKO  
                   
        1. Ernests MATEVICS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
              Ņikta ŠMATČENKO    
                   
        2. Ņikta ŠMATČENKO          
        Olaine "Olimp"          
                   

48B;50

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 48 kg B    
                   
                   
        1. Daniels CVETKOVS          
    Jūrmala "J.Roviča"          
          Aleksejs DOLGOVS    
                   
        2. Aleksejs DOLGOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                Glebs ŠIĻINS  
                   
        3. Glebs ŠIĻINS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Glebs ŠIĻINS    
                   
        4. Markus BUKOVECKIS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 50 kg      
                   
                   
        1. Aleksis LOGINOVS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
              Matvejs PROKUDINS    
                   
        2. Matvejs PROKUDINS          
        Rīga "3.BJSS"          
                Matvejs PROKUDINS  
                   
        3. Rūdolfs VITKA          
        Jūrmala "J.Roviča"          
              Rūdolfs VITKA    
                   
        4. Kristaps LEINIEKS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
                   

52;54

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 52 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Markus TEŅČS    
              Jelgava "CSVC"    
                   
                   
                Markus TEŅČS  
                   
        1. Edgars KUNDICS          
        Rīga"Budo centrs"          
              Dmitrijs KOVAĻOVS    
                   
        2. Dmitrijs KOVAĻOVS          
        Rīga "Latv.cimdi"          
               
                   
                   
        Svara kategorija 54 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Agris APSITĪS    
              Jūrmala "J.Roviča"    
                   
                   
              Agris APSITĪS
                   
        1. Aleksejs KEĻAUSKAS          
        Daugavpils "BJSS"          
              Aleksejs KEĻAUSKAS    
                   
        2. Jegors VITOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   

56;59

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 56 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Rihards PINSTERS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
              Ruslans BALAHOVCEVS
                   
                   
                   
              2. Ruslans BALAHOVCEVS    
              Jelgava "CSVC"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija 59 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Arturs TARNOPOĻSKIS    
              Rīga "3.BJSS"    
                   
                   
                Arturs TARNOPOĻSKIS  
                   
                   
                   
              2. Igors NOVIKOVS    
              Rīga"Budo centrs"    
                   
                   
                   

62 A-B

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 62 kg A    
                   
                   
        1. Ņikita GORBUNOVS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Ņikita GORBUNOVS    
                   
        2. Mārtiņš KLAVINSKIS          
        Jelgava "CSVC"          
                Ņikita GORBUNOVS  
                   
        3. Andrejs HINCS          
        Ķekava"Lāčplēša Cīņu Leģions"          
              Arturs GULAJEVS    
                   
        4. Arturs GULAJEVS          
        Rīga "3.BJSS"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 62 kg B    
                   
                   
        1. Kristaps ŠATE          
        Ventspils"VBS"          
              Kristaps ŠATE    
                   
        2. Lorens DUBINS          
        Daugavpils "BJSS"          
                Ralfs RULIS  
                   
        3. Ralfs RULIS          
        Saldus" Saldusb/k"          
              Ralfs RULIS    
                   
        4. Viktors BALKANOVS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          

65;68

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 65 kg      
                   
                   
        1. Henrijs IVANOVS          
        Ķekava"Lāčplēša Cīņu Leģions"          
                   
              Henrijs IVANOVS    
        2. Ralfs JAKOBS          
        Olaine "Olimp"          
                Henrijs IVANOVS  
                   
        3. Arturs VĒRĪTIS          
        Rīga "3.BJSS"          
              Arturs VĒRĪTIS    
               
        4. Kristaps GOMANIS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
                   
                   
                   
        Svara kategorija 68 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Mariņš VĒVERIS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                Ivans ŠULCS  
                   
                   
                   
              2. Ivans ŠULCS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                   

72.+76

      LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA      
                   
        CĪŅU GRAFIKS        
                   
                   
        Svara kategorija 72 kg      
                   
                   
                   
                   
              1. Alekss BAIDAKS    
              Daugavpils "BJSS"    
                   
                   
                Alekss BAIDAKS  
                   
                   
                   
              2. Ričards MARTINSONS    
              Rīga "BJC "IK Auseklis"    
                   
                   
                   
                   
                   
        Svara kategorija +76 kg      
                   
                   
                   
                   
              3. Andrejs ČERKAS    
              Rīga "3.BJSS"    
                   
                   
                Andrejs ČERKAS  
                   
        1. Vladislavs MUŠKETS          
        Jelgava "CSVC"          
              Vladislavs MUŠKETS    
                   
        2. Augusts ANŽJĀNIS          
        Rīga "BJC "IK Auseklis"          
                   
                   
                   
                   
      Galvenais tiesnesis     I.Žiļinskis (NK Rīga)
   
      Galvenais sekretārs     V.Sokolovs (NK Daugavpils)
   

 

back to top

SFbBox by enter-logic-seo.gr

LATVIJAS BOKSA FEDERĀCIJA

 Tālr:+371 29502120 (N.Žuravļovs), +371 29125569 (J.Glazkovs)

Top of Page